Novosti

Sastanak za roditelje novoupisane djece

Sastanak za novoupisanu djecu

Sastanak za novoupisanu djecu „Moje dijete kreće u vrtić“ – L’incontro per i genitori neo iscritti „Mio figlio va all’asilo“ 2024/2025

Objava: 3 srpnja, 2024

U utorak, dana 9/7/2024 održat će se sastanak za novo upisanu djecu ( za pedagošku godinu 2024/2025) jasličkih i mješovitih skupina.

Korisnici usluga roditelji skrbnici/staratelji koji su upisani obvezni su prisustvovati roditeljskom sastanku ili se javiti na službeni mail vrtića info@vrtic-kalimero.hr ili broj telefona 052 774 369, u protivnom će se smatrati da su odustali od upisa djeteta u vrtić te će prednost imati djeca na listi čekanja.

Martedì 9/7/2024 si svolgerà l’incontro per i genitori dei bambini neo iscritti nella sezione nido e nei gruppi misti (per l’anno pedagogico 2024/2025) . Gli utenti del servizio, i genitori o i tutori dei bambini iscritti, hanno l’obbligo di presenziare all’incontro.

L’assenza all’incontro, senza previa giustificazione, viene considerata come rinuncia all’iscrizione del figlio alla scuola dell’infanzia, e si procedera’ ad iscrivere di conseguenza i bambini in lista d’attesa.